Kontakt

Vi som jobbar på Lidingöloppet året runt.


Cecilia Gyldén
Generalsekreterare
cecilia.gylden@lidingoloppet.se

                          


Eva-Lena Karlsson
Ekonomichef
evalena.karlsson@lidingoloppet.se 

   


Martin Terry

Operativ arrangemangschef
martin.terry@lidingoloppet.se

   


Sara Berg
Projektledare
sara.berg@lidingoloppet.se

   


Fredrik Montgomery
Marknad- och kommunikationsansvarig
fredrik.montgomery@lidingoloppet.se

   

 
Josefin Almkvist
Projketledare Hållbarhet och funktionärsansvarig
josefin.almkvist@lidingoloppet.se

   

 
Carina Thomasson
Sponsoransvarig

carina.thomasson@lidingoloppet.se

   
     


Jade Scipio
Projektledare och sponsorkoordinator
jade@lidingoloppet.se

   

 
Rebecka Öberg
Projektledare marknad
rebecka.oberg@lidingoloppet.se

   


Du når oss även via info@lidingoloppet.se

   

 

Kontakt till ägarklubbarna

IFK Lidingö Friidrott
e-post: ifk @ lidingofri.se

IFK Lidingö Skid- & Orientering
e-post: orientering @ lidingoloppet.se

Våra sponsorer

tcs TATA Consultancy Services

Huvudsponsorer

Officiell partner

Officiella leverantörer

Övriga samarbetspartners

Arrangörer