Kontakt

Vi som jobbar på Lidingöloppet året runt.


Cecilia Gyldén
Generalsekreterare
cecilia.gylden@lidingoloppet.se

                          


Eva-Lena Karlsson
Ekonomichef
evalena.karlsson@lidingoloppet.se 

   
     


Martin Terry

Operativ arrangemangschef
martin.terry@lidingoloppet.se

   


Sara Berg
Projektledare
sara.berg@lidingoloppet.se

   


Fredrik Montgomery
Marknad- och kommunikationsansvarig
fredrik.montgomery@lidingoloppet.se

   


Pernilla Johansson

Marknadskommunikatör och digital projektledare
pernilla.johansson@lidingoloppet.se

   

 
Josefin Almkvist
Funktionärsansvarig
josefin.Almkvist@lidingoloppet.se

   


Sandra Jansson Bröms
Sponsoransvarig
sandraJ@lidingoloppet.se

   
     


Jade Scipio
Projektledare och sponsorkoordinator
Jade@lidingoloppet.se

   

 

Du når oss även på info@lidingoloppet.se

   

 

Kontakt till ägarklubbarna

IFK Lidingö Friidrott
e-post: ifk @ lidingofri.se

IFK Lidingö Skid- & Orientering
e-post: orientering @ lidingoloppet.se

Lidingöloppshelgen arrangeras i samarbete med